Projekty

Home 9 Poland 9 Projekty

01

Obiekty przemysłowy

Projektowanie budynków przemysłowych polega na tworzeniu funkcjonalnych przestrzeni dla biznesu. Pomieszczenia przemysłowe mogą wymagać pomieszczenia na sprzęt, przestrzeń biurową i przestrzeń magazynową do przechowywania zapasów. Projektowanie budynków przemysłowych wymaga spełnienia bieżących potrzeb, a jednocześnie planowania przyszłego rozwoju. Jako doradcy inżynierowie możemy pomóc w projektowaniu odpowiednich systemów konstrukcyjnych, mechanicznych i elektrycznych do budowy

02

Budynki społeczne

Zaprojektowana przez PMtech Engineering budowa na projektach socjalnych i mieszkaniowych nie mogłaby się zakończyć bez szczegółowej analizy oczekiwań społecznych, kulturalnych, ekonomicznych, urbanistycznych i architektonicznych.
Należy unikać istniejących niedoskonałości związanych z przeszłymi inwestycjami, które nie uwzględniają potencjalnego krajobrazu i jego przywłaszczenia przez mieszkańców. Propozycja nadaje sąsiedztwu nową tożsamość, jednocześnie integrując tę różnorodność, której obecnie brakuje we wszystkich skalach projektu

03

Obiekty cywilny

Instrument cywilne Nasi inżynierowie, budują i budują projekty i systemy w sektorze publicznym i prywatnym, w tym drogi, budynki, lotniska oraz systemy zaopatrzenia w wodę i oczyszczania ścieków. Inżynierowie budownictwa kontrolują projekty w celu zapewnienia zgodności z przepisami. Inżynierowie stanowią pomost między nauką a społeczeństwem. W ramach tej roli inżynierowie aktywnie promują i uczestniczą w interdyscyplinarnych zespołach z innymi specjalistami, współpracują ze społecznościami, które służyły i dotknęły ich, aby skutecznie rozwiązywać problemy i wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem.

04

Nieruchomości komercyjne

Technologie cyfrowe w projektowaniu komercyjnym zwiększają efektywność interakcji pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego. Kompleksowe rozwiązania do automatyzacji procesów projektowania i współpracy przy użyciu technologii BIM umożliwiają gromadzenie danych, szybką wymianę danych i podejmowanie świadomych decyzji. Dzięki połączeniu nowoczesnych rozwiązań z roku IT i sprawdzonych metodologii, dostosowanych do potrzeb klienta, terminy są zmniejszone, zmniejsza się ryzyko i koszty oraz zwiększa się wydajność.

05

Budynki drewniane i CLT

CLT (drewno warstwowe) może być stosowany do płyt podłogowych, płyt dachowych i paneli ścian. Konstrukcja konstrukcji drewnianych budynek mieszkaniowy to przetworzony produkt drzewny o najwyższej wytrzymałości i stabilności, który oferuje nowe wyjątkowe możliwości i bezprecedensowe zalety w budownictwie drewnianym.