Main 9 Poland 9 Usługi 9 Projektowania konstrukcji 9 Projekt konstrukcyjny

Projekt konstrukcyjny

Naszą główną usługą w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych jest projektowanie techniczne i budowa modelowania 3D budynków i konstrukcji do celów cywilnych, wykonanych z odlewanych na miejscu, prefabrykowanych konstrukcji betonowych lub stalowych.

Wysokie kwalifikacje naszych specjalistów pozwalają nam z powodzeniem realizować projekty w zakresie projektowania struktur o dowolnej złożoności i celu. Projektowanie i obliczanie struktur odbywa się przy użyciu kombinacji produktów programowych Robot Structural Analysis Commercial Building, Dlubal RFEM lub RSTAB, Tekla Structures i etc.

Zautomatyzowane projektowanie prefabrykatów bet. Konstrukcja konstrukcyjna (stalowa i betonowa)

• Konstrukcja, analiza i opisywanie szczegółów rozwiązań konstrukcyjnych zintegrowane rozwiązania konstrukcyjne przez inżynierów zoptymalizowane projekty i skrócenie czasu realizacji projektów.

• Obliczenia strukturalne i raporty. Architektura, inżynierię i budownictwo (AEC) analizy strukturalne i rozwiązania projektowe symulują reakcje na wiatr, śnieg, wodę, sejsmiczny, podmuch, obciążenia martwe, żywe i ruchome lub inne dynamiczne, nieliniowe warunki obciążenia.

• Modelowanie BIM prefabrykowanych i monolitycznych konstrukcji stalowych (LOD 200-500);

• Zautomatyzowane projektowanie prefabrykatów bet;

• Opracowanie ogólnych rysunków aranżacji (GA), rysunków warsztatowych (WSD) i analizy struktury.