Main 9 Poland 9 Usługi 9 Programowanie BIM

Programowanie BIM

Automatyzacja procesów projektowania i rozwój modelowania informacji o budynkach może być raczej pomocna w uzyskaniu większej jakości projektów w ogólel.

Specjaliści ds. projektów na wszystkich poziomach starają się znaleźć możliwe sposoby uproszczenia typowych operacji i rutynowych zadań. Projektowanie oprogramowania najnowszej generacji może być używane do tworzenia niestandardowych wtyczek dla interfejsów API i języków programowania. Na przykład interfejsy API Autodesk Revit mogą pracować w dowolnym języku.

Dynamo Autodesk z otwartym źródłem to odpowiednie rozwiązanie dla inżynierów, którzy chcą uniknąć pisania IT kodów. Ale Dynamo nie jest uważany za prawdziwy język. To wydajne narzędzie jest dostępne dla szerokiej publiczności. Ponieważ Dynamio został nawrócony jako dodatkowy BIM w Revit, stał się naprawdę użytecznym narzędziem do automatyzacji. Projektorzy korzystają z tej platformy do nauki programowania, rozwiązywania problemów i tworzenia własnych narzędzi BIM.

Lista usług

Usługi programowania BIM obejmują:

  • Opracowywanie aplikacji do dalszego wykorzystania w strukturach Revit Autodesk i Tekla;
  • Skrypty dynamo;
  • Przetwarzanie danych Revit przez Autodesk Revit i Tekla Structurs API.

Obecnie, Dynamo jest używany do obróbki elementów w Revit. Nowe pakiety oprogramowania są opracowywane dla innych programów, takich jak Tekla, Microsoft Office itp. w rzeczywistości Grasshopper lub Dynamio mogą być używane z każdym rozwiązaniem, które otworzyło API.

Możliwości Dynamo

PMTECH wykorzystuje Dynamo do rozwiązywania następujących problemów:

  • eksport i import plików w różnych formatach (txt*, jpeg*, excel itp.);
  • Kopiuj i przenieś elementy w Revit;
  • Otwórz pliki Revit;
  • Tworzenie połączeń z bazą danych w SQL;
  • spójna praca ze specyfikacjami;
  • zarządzanie przepływem pracy;
  • Tworzenie diagramów i danych statystycznych z plików 2D.

Interakcja z klientem

Zespół PMTECH aktywnie analizuje przepływ pracy w celu opracowania inteligentnych rozwiązań zgodnie z automatyzacją oprogramowania. Wraz z programowaniem BIM takie podejście pozwala nam dostarczać rozwiązania spełniające wymagania klienta.

Przepływy pracy i rozwiązania

Nasze rozwiązania pomagają zwiększyć jakość organizacji pracy. Mogą być używane w sektorach architektonicznym, budowlanym i inżynieryjnym, które pracują z technologią BIM. Możemy zaoferować profesjonalne wsparcie dla osiągnięcia wyższych wyników.

Zadania Automatyczne matyzacja

Eksperci PMTECH będą mogli dowiedzieć się, jakie zadania należy wykonywać, aby opracować sposoby ich optymalizacji.

Automatyczne przetwarzanie dokumentów i raportów

Będziesz w stanie automatycznie generować analizy, dokonywać zliczeń i pracować z dokumentami i różnymi danymi projektu.

Adaptacja komponentu

Środowiska REVIT są aktywnie wykorzystywane do rozwoju inteligentnych rodzin, które są łatwe do zrozumienia i wykorzystania przez końcowego użytkownika współpracującego z projektem

REVIT API Development

Gdy Dynamo nie może rozwiązać zadań programowania wizualnego, oferujemy przy użyciu tego samego kodu początkowego w API Revit.

 
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.